קונים כסף זר בכל מצב!

Home / המרת מט"ח / קונים כסף זר בכל מצב!

קונים כסף זר בכל מצב!

עשרים שנה, לך תספור

אמנם בשער הדולר לא השתנה הרבה ב 20 השנים האחרונות (כשהשער היציג שלו היה 4₪), אבל בכל הנוגע למטבעות בכלל ולמטבעות חוץ בפרט – הרבה דברים השתנו, שהניעו כלכלות שלמות לכאן ולכאן. דבר אחד שלא השתנה במהלך שני העשורים האלה, הוא אנחנו.

שירותיות ואמינות מעל לכל

בכל הנוגע לקניית כסף זר כמו דולר, אירו או פאונד, מאז ומעולם סיפקנו ללקוחותינו את השירות הטוב והאמין ביותר, אשר בתחום שלנו, בא לידי ביטוי בלקיחת סיכונים גבוהים בכדי להבטיח רצף עקבי של מוצרים מהימנים ברמה השוטפת.

מאושרים

פרט לניסיון שלנו בנושא המרות מטבעות מקומיים ומטבעות חוץ, לחברתנו כל האישורים הדרושים על ידי משרד האוצר, המאפשרים לנו לבצע את סחר החליפין ברמה הגבוהה ביותר, מבלי לגבות עמלות, תוך רישום מספרי השטרות וביצוע שאר התהליכים המבטיחים ללקוחותינו יושרה מוחלטת.

המרה נעימה

כחלק מהשירותיות שלנו תוכלו להיעזר בקו טלפוני המספק מענה ישיר לצורך תיאום או קבלת פרטים נוספים, לצד שירותי יצירת קשר מתקדמים דרך האינטרנט. נשמח לעמוד לשירותכם ולספק לכם שערים מוצלחים, שירותיות איכותית והמרות מניבות.

 

2bחברת קש קש המרות מטבע בע״מ הינה חברה בעלת מוניטין וניסיון רב המתמחה במתן שירותים במטבע חוץ. בית העסק שלנו הוא בית עסק מוסדר שקיבל הרשאה מטעם משרד האוצר. 

לפרטים נוספים אודות ההטבה, חייגו: 072-2657505,

או השאירו פרטיכם בטופס הצור קשר שלנו, בלחיצה כאן.

Call Now Button
וואטסאפ!