ניכיון שיקים לעסקים הכוללים:
(עובד זעיר/פטור/מורשה וחברה בע״מ) ושירות של ניכיון שיקים צד ג׳

מרבית חברות לניכיון שיקים, עוסקות בתחומים נוספים, כגון: שירותי מימון ומטבע חוץ.

העמלה של ניכיון שיקים, עשויה להשתנות, על פי מועד פירעון השיק, במידה ויש לכם שיק לפירעון מאוחר יותר, מומלץ, כי תיפנו לחברה שגובה עמלה סבירה משאר החברות הפועלות בניכיון שיקים.

למי מיועד שירות של ניכיון שיקים?

אדם, אשר התחייב לשלם תשלומים באופן מידי, נאלץ ליטול הלוואות בריבית גבוהה ואם יש בידיו שיקים דחויים, הוא יכול לקבל בעבורם תשלום במזומן וכך בעצם, למנוע מלקחת הלוואה שלא תשתלם לו.

ניכיון שיקים – מתאים לכולם!

עבור אנשים פרטיים, המושג ניכיון שיקים נשמע מפחיד או כלל לא מוכר. אז בכדי שנפסיק לחשוש, הכנו עבורכם הסבר קצר על השירות שלנו ולמי הוא מתאים.

ניכיון שיקים הוא שירות המאפשר לאנשים הזקוקים למזומן מיידי ויש להם הכנסה עתידית מובטחת, לקבל את כספם מיידית תמורת עמלת ניכוי. כלומר, אם אתה כאדם פרטי, קיבלת כסף בשיק או בשיקים שתאריך הפרעון שלהם הינו בעתיד, אבל אתה זקוק לכסף הזה מיידית, יש לך פתרון!

שירות ניכיון שיקים מאפשר לך לקבל את הכסף מיידית, בצורה נוחה ומהירה ובעמלת ניכוי אטרקטיבית! אנו מתחייבים לשירות אמין, אחראי ומצוין לכל לקוחותינו, בכל זמן ובכל מקום.

חברת קש קש המרות בע"מ הינה חברה בעלת מוניטין ונסיון רב המתמחה במתן שירותים במטבע חוץ. בית העסק שלנו הוא בית עסק מוסדר שקיבל הרשאה מטעם משרד האוצר. 

לפרטים נוספים אודות החברה, חייגו: 053-2438329, או השאירו פרטיכם בטופס הצור קשר שלנו, בלחיצה כאן.

לפרטים נוספים צרו עמנו קשר